Hakkımızda | Threehills Entertainment - İstanbul,Los Angeles,Dubai
Threehills Entertainment

Hakkımızda

2011 yılında Almanya’da Three Hills Entertainment şirketini kurduk , ismimiz Şirket sahibi Anıl Üctepe”nin soyisminden aldık.Başladığımız günden itibaren Avrupa ve özelikle Almanyada Festival,konser ve başarılı organizasyonlara imza attık.Yıllar  içinde yaptığımız organizelerde Pop, Rock, Elekto, Rap  ve vs...   tarz ayrımı yapmadan müzik severlere farklı konseptlerde ulaşmaya çalıştık.
Dünyada ses getirmiş olan 90”lar konseptimiz ile zamanın tüm sanatçılarını bir araya getirerek 30.000 bin kişilik salonlarda Avrupa genelinde organizelerimizi yaptık. Ama bununlada yetinmeyip günümüzün popüler sanatçıları Tyga, Beyonce, Rihanna gibi dünya starları ile Avrupa genelinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hedefimiz evrensel olan müziği daha iyi yerlere taşımaktır.Globalleşen dünyada Three Hills Entertainment olarak hedefimiz dünyanın her yerinde ki  kitlelere sevdikleri sanatçıları ulaştırmaktır.Three Hills Entertainment olarak ırk , renk , dil ve din ayrımı yapmadan , etnik köken gözetmeden dünyanın her yerinde olduğumuzu ispatlamış kurumsal bir şirketiz.


Rekabet başarı getirir lakin biz kimseyi rakip olarak görmüyoruz.

Three Hills Entertainment  ailesi olarak çıktığımız bu yolda yaptığımız işte bugüne kadar her yerde olmaya ve şimdi de kendi ülkemizde , kendi şehrimiz de olmaya devam edeceğiz.Başarı ekip işidir biz bu inançla çıktığımız bu yolda çalışma arkadaşlarımız Three Hills Entertainment ailesinin birer üyesidir.  biz kocaman bir aileyiz ; fikirleri düşünceleri kendi içinde tartışıp ve en dogru organizasyonu yapmak için kararlar alan kocaman bi aileyiz.

Biz sizi takip ediyoruz sizde Three Hills Entertaiment “takip edin....